První školní den prvňáčků

Pondělí 2. září 2019 celé propršelo, ale to nezkazilo slavnostní den našim malým prvňáčkům, kteří se těšili na svůj první školní den. Žáčci vstoupili s rozzářenýma očima do tříd a usadili se do lavic. V 1. A děti přivítala paní učitelka Faltová, v 1. B paní učitelka Špačková a v 1. C paní učitelka Dosedlová. Po zazvonění na první hodinu paní učitelky přivítaly ve třídě nejen žáky, ale také jejich rodiče. V tento velký den přišli pozdravit děti do tříd také pan ředitel s paní zástupkyní pro 1. stupeň, pan starosta a paní Matyášová. Úsměv na tváři žákům vykouzlily dárečky, které zajistily Sbor pro občanské záležitosti, krajský úřad a firma zajišťující mléko do škol. Malí školáci si s paní učitelkou povídali o tom, že je ve škole nečeká pouze učení, ale také hraní, zpívání, tančení, cvičení, kreslení a návštěvy zajímavých divadelních a hudebních představení. Na památku na první školní den žáčci dostali diplom a čokoládový kornout od Klubu rodičů. Nejen prvňáčkům, ale také i ostatním žákům a celému pedagogickému sboru přejeme úspěšný a poklidný školní rok 2019-2020.

Mgr. Sabina Faltová, tř. uč. 1. A

Mgr. Šárka Špačková, tř. uč. 1. B