Vybíjená

VYBÍJENÁ – OKRESNÍ  KOLO  AŠSK  II. stupeň

Dne 16. 5. 2019 se uskutečnilo Okresní kolo ve vybíjené žáků 6. tříd ZŠ a osmiletých gymnázií.

Kvůli nepřízni počasí se turnaj uskutečnil v hale SZTŠ v Kostelci nad Orlicí. Družstvo děvčat ve složení Kotíková E., Munzarová M., Lingrová J., Bakešová V., Křížková B., Pojslová N., Andrlová N., Sádovská M., Votroubková A., Fialová M., Janová L. a Ibrahimova Ch. vybojovala krásné 1.místo a staly se přebornicemi okresu.

Družstvo chlapců ve složení Chaloupek J., Stříteský J., Šimon D., Kuzba T., Nasswetter T., Votroubek J., Plocek O., Plocek M., Myšák J., Hladký M., Fiedler L. a Vonásek V. bojovali za všech sil, ale na rychnovské chlapce nestačili. Obsadili pěkné druhé místo v okrese.

Všem zúčastněným patří pochvala a poděkování za skvělou sportovní reprezentaci školy.

Mgr. Jitka Kellnerová

Napsán: 22.05.2019 12:22 | Přečten: 204x