Trestně právní odpovědnost mládeže

Na čtvrtek 14. dubna přijali pozvání dva kriminalisté Policie ČR z Hradce Králové. Zejména pro žáky osmých tříd si připravili přednášku na téma Trestně právníodpovědnost dětí a mládeže.

Protože se s námi podělili o zkušenosti ze své práce, získali si naši pozornost. Na skutečných případech nám doložili např. jak může být nebezpečný facebook a jaké následky může mít šikana, nevyhýbali se ani oblasti sexuálního zneužití. Na závěr jsme jim položili několik otázek. Sdělené informace byly pro nás důležité a rozhodně stojí za zamyšlení.

Napsán: 20.06.2011 10:01 | Přečten: 1879x | Počet fotografií: 6