ŠD - Městská knihovna

Návštěva Městské knihovny v Kostelci nad Orlicí

Domluvila jsem si návštěvu v městské knihovně, a tak jsem s dětmi vyrazila. Paní knihovnice děti mile přivítala a pozvala nás na výstavu výtvarnice Sylvy Francové, která ilustrovala knihu pro děti „Aďa spadla do kanálu“. Děti si prohlédly její ilustrace, které byly vystaveny v přízemí knihovny.  Poté jsme zavítali do dětského oddělení, kde jim byly představeny nejnovější knížky pro malé čtenáře. Paní knihovnice jim o knihách poutavě vyprávěla a děti si celé oddělené prošly. Na rozloučenou děti dostaly pozvánky s návodem, jak se mohou přihlásit do knihovny. Dětem se vyprávění o knížkách a obrázky výtvarnice moc líbily. Moc děkujeme paní knihovnici Kňourkové za skvěle připravenou besedu.

Vychovatelka ŠD Skála Eva Langrová

img-4382.JPGimg-4386.JPGimg-4387.JPGimg-4388.JPGimg-4389.JPGimg-4390.JPGimg-4392.JPGimg-4393.JPGimg-4394.JPGimg-4395.JPG

Napsán: 29.04.2019 12:35 | Přečten: 213x | Počet fotografií: 10