Zápis žáků do prvních tříd

Dne 3. dubna se konal na naší škole zápis dětí do prvních tříd. K zápisu dorazilo se svými rodiči celkem 69 dětí. Žáci pátých ročníků, kteří se převlékli za pohádkové postavy, uvítali u vchodu budoucí prvňáčky a zavedli je do tříd, kde se konal zápis. V jednotlivých zápisových  třídách byly pro děti připraveny na stanovištích rozmanité hry a aktivity zaměřené na pravolevou orientaci, barvy, čísla, princip figury a pozadí, domácí zvířata a jejich mláďata. Dále si děti mohly vyzkoušet i zábavná cvičení na interaktivní tabuli. Každý budoucí prvňáček si odnesl pamětní list a dáreček, který vytvořili žáci naší školy. U zápisu byla také přítomna výchovná poradkyně, se kterou rodiče mohli řešit odklad školní docházky svých dětí.

Mgr. Sabina Faltová

dsc-0020.JPGdsc-0022.JPGdsc-0027.JPGdsc-0030.JPG