Aktuality | ZŠ Kostelec nad Orlicí | www.zskostelec.cz
Aktuality
Stolní tenis

Stolní tenis – krajské kolo

Ve středu 3.4.2019 proběhlo v Jičíně krajské kolo soutěže základních škol ve stolním tenise. Družstvo našich chlapců ve složení Filip Dubský, Jakub Lipenský, Ondřej Šeda a Stanislav Fajgl, které do Jičína postoupilo po vítězství v kole okresním, sehrálo čtyři utkání s chlapci z Jičína, Mladých Buků, Smiřic a Police nad Metují. Kostelečtí mladí stolní tenisté ukázali, že vědí „zač je v Kostelci stolní tenis“. Suverénním způsobem si poradili se všemi čtyřmi soupeři, byli v celé soutěži nejlepším a také nejvyrovnanějším týmem a zaslouženě si odvezli pohár a diplom za vítězství v krajské soutěži.

Chlapci zaslouží poděkování a obdiv nejen za sportovní výkony, ale v neposlední řadě i za své sportovní chování, kamarádské vystupování, vzájemnou soudržnost a podporu. Skvěle tak reprezentovali svoji „základku“ – ZŠ Gutha – Jarkovského Kostelec nad Orlicí.

Velké poděkování také rozhodně patří trenéru z TTC Kostelec nad Orlicí Tomáši Kršiakovi, po jehož vedením chlapci trénují, hrají a učí se sportovnímu vystupování.

MKNapsán: 10.04.2019 13:25 | Přečten: 312x
© 2021 Základní škola Gutha-Jarkovského - Kostelec nad Orlicí, Všechna práva vyhrazena
Mapa Webu, Prohlášení o přístupnosti

Powered by iSystems.cz