Školní turnaj ve stolním tenise

Stolní tenis na ZŠ

Jednou z akcí pořádaných školním parlamentem na naší škole byl turnaj ve stolním tenisu.

V průběhu měsíce února a na začátku března se konala během hodin tělesné výchovy třídní kola.

1. a 26. března následovalo školní kolo v rámci ročníků, čtvrtfinále, semifinále a finále. Jednotlivé zápasy se konaly v integračním centru školy.

Každého zajímalo, jak to dopadne…

A tady jsou výsledky:

Kategorie mladší žáci a žákyně (6. + 7. ročník)

1. Tereza Bolehovská 6. B    Marek Novotný 7. C
  2. Michaela Šrámová 7. C     Jakub Fiedler 7. A
  3. Iveta Miculyčová 7. C       Jáchym Švandrlík 6. B

Kategorie starší žáci a žákyně (8. + 9. ročník)

1. Andrea Martinková 9. A        Filip Dubský 9. A
  2. Nikola Pavlištová 9. A           Jakub Lipenský 8. A
  3. Kateřina Slavíková 8. A         Pavel Trejtnar 9. B

Superfinále o celkové vítězství se konalo v úterý 26. března 2019.

Utkali se spolu vítězové semifinále  –  Andrea Martinková s Nikolou Pavlištovou a Filip Dubský s Jakubem Lipenským.

Integrační centrum bylo zaplněné, diváci z řad spolužáků fandili o sto šest a potleskem oceňovali vynikající výkony, které byly skutečně skvělé. Hlavně utkání chlapců bylo doslova dech beroucí.

Celkovými vítězi se stali a titul Mistr školy v letošním roce nakonec vybojovali Nikola Pavlištová a Filip Dubský.

Srdečně blahopřejeme!

Závěrem je třeba poděkovat žákům devátých ročníků, kteří pomohli s perfektní organizací tohoto turnaje. Tým ve složení Martin Urban, Filip Dubský, Pavel Trejtnar, Marie Kaczynská, Stáňa Tomášková, Matěj Műller a Filip Hladký se postarali o hladký průběh celé akce, ať už v roli rozhodčích, zapisovatelů, čí fotografů. Dík patří i paní učitelce Ivě Chadimové, neboť to byla ona, kdo si vzal celou akci na starost, vše připravil, zorganizoval a nakonec samozřejmě i vyhodnotil.

Děkujeme!

A.S.