Rychnovský zvoneček

Recitační soutěž „ RYCHNOVSKÝ ZVONEČEK“

Okresní recitační soutěže „Rychnovský zvoneček“ vyhlášené DDM Rychnov nad Kněžnou se z naší školy zúčastnilo šest žáků z I. stupně, kteří byli nominováni na základě výkonů z nedávného školního kola. Měli možnost utkat se a porovnat své výkony se žáky z jiných škol našeho okresu. Pro některé z nich to bylo úplně první samostatné vystoupení v neznámém prostředí a jinými tvářemi. Všichni do jednoho byli na soutěž vzorně připraveni a vydali ze sebe to nejlepší. Odborná porota vybrala z každé kategorie 4 nejlepší recitátory, kteří obdrželi Čestná uznání, ostatní soutěžící dostali Pamětní listiny a každý si odnesl za svůj výkon drobné odměny. Naše skupina oslovila porotu a Čestné uznání obdrželi:

V první kategorii 1. – 2. tříd:

Tomáš Kubec   z 1. B       „Malovaná pohádka“

Ve druhé kategorii 4. – 5. tříd:

Nela Ontlová   ze 3. B    „Další pohádka pro Františku“

Lola Lokayová ze 3. B     „Sonáta pro Žofku“

Všem zúčastněným patří pochvala za vzornou reprezentaci školy a oceněným přidávám gratulaci za vynikající výkony.

B.Kuncová

018.JPG019.JPG023.JPG021.JPG024.JPG026.JPG027.JPG028.JPG030.JPG