ŠD - Stromy

CELOROČNÍ PROJEKT STROMY

Tentokrát v rámci celoročního projektu jsem si s dětmi popovídala o stromech. Děti je podle obrázků určovaly a jmenovaly listnaté a jehličnaté stromy. Také jsme si řekli, proč listnaté stromy na zimu opadávají, a který jehličnatý jako jediný také opadává. Rozmlouvali jsme, jaký vánoční stromeček měly doma děti, zda smrček, jedličku nebo borovičku. Povedlo se nám vytvořit krásné vánoční stromečky a strom se zimním motivem. Děti se do povídání ochotně zapojily a tvoření se jim také dařilo.

Eva Langrová ŠD skála

img-4204.JPGimg-4205.JPGimg-4206.JPGimg-4207.JPGimg-4208.JPGimg-4209.JPG