Nábor malých forbalistů

Nábor mladých fotbalistů

V den oslav stoletého výročí vzniku republiky se uskutečnila i dlouhodobě plánovaná akce místního klubu fotbalistů. Kostelečtí trenéři si pro děti připravili ve sportovní hale ukázky z tréninkových aktivit, které si mohli všichni na vlastní kůži vyzkoušet. Nenašel se nikdo, kdo by se nechtěl zúčastnit. Při absolvování všech stanovišť se mladí sportovci pěkně zapotili. Nejen chlapcům, ale i dívkám se ukázky velmi líbily a někteří se rozhodli, že budou aktivními členy fotbalového klubu. Poděkování za pestrý program patří všem trenérům, kteří se na akci pro děti 1 -  4. tříd podíleli.

Za psala: B. Kuncová

Napsán: 05.12.2018 12:49 | Přečten: 147x