Aktuality | ZŠ Kostelec nad Orlicí | www.zskostelec.cz
Aktuality
Vysoko ve větvích ...

Vysoko ve větvích…

         V pátek 15. června 2018 žáci 6.A jeli na výlet do lanového parku v Hradci Králové.

         Sešli jsme se u vlakové zastávky v 6:05 ráno. Jakmile jsme se všichni sešli, nasedli jsme do vlaku a jeli do Hradce Králové. Dojeli jsme na Hlavní nádraží. Měli jsme půl hodiny čas a mohli jsme si něco koupit v obchodech na nádraží. Potom jsme čekali na MHD. Když autobus přijel, nastoupili jsme a jeli k Stříbrnému rybníku. Díky tomu, že jsme přijeli dříve a měli čas, tak jsme obešli celý „Sříbrňák“ a došli k lanovému parku. U parku jsme také měli chvíli na svačinu nebo na nějakou zábavu. Po chvíli jsme šli dovnitř.     

         Hned se nás ujala instruktorka Ria, která nám ukázala, kam si máme odložit věci. Odložili jsme si je a Ria nám předvedla různé aktivity, třeba střílení z luku na terč, speciální piškvorky, střílení z praku, ruské kuželky a mnoho dalších. Hodinu jsme mohli zkoušet různé aktivity a potom nám šla vysvětlit jak lézt na překážkách. Byly dvě úrovně, nižší a vyšší. Každý si mohl vybrat okruh podle svých sil. Všichni jsme si vybrali svůj okruh a začali se učit. Po skončení učení jsme už mohli začít lézt. Někteří lezli celou dobu a jiní lezli chvíli a šli na ostatní aktivity.        

         Všichni jsme vše zdárně dokončili a spočítali jsme se. Po provedené kontrole jsme odešli na zastávku MHD. Autobus č. 11 nás dovezl na vlakové nádraží a odtud jsme jeli přímo do Kostelce. Tam už jsme se jen rozloučili a šli domů.

Výlet jsme si všichni užili a budeme na něj dlouho vzpomínat.

                   Tomáš Hartman, Daniel Zářecký, Jakub Fiedler

img-20180615-083342.jpgimg-20180615-083501.jpgimg-20180615-100905.jpg

Napsán: 26.06.2018 09:03 | Přečten: 540x | Počet fotografií: 3
© 2021 Základní škola Gutha-Jarkovského - Kostelec nad Orlicí, Všechna práva vyhrazena
Mapa Webu, Prohlášení o přístupnosti

Powered by iSystems.cz