Atletický čtyřboj mladšího žactva

Ve čtvrtek 24. května se v Týništi konalo okresní kolo atletického čtyřboje mladšího žactva. Soutěže jsme se zúčastnili v kategorii dívek i chlapců, reprezentovali nás tito žáci a žákyně šestého a sedmého ročníku: Fajgl, Kožúšek, Solar, Šeda, Jireš, Miculyčová, Stárková, Fialová, Šlapáková a Charvátová. Všechny naše dívky podávaly od první disciplíny výborné výkony, většina z nich si aspoň v něčem zlepšila svůj osobní rekord a všechny získaly více než 1300 bodů, což je nadprůměrný výkon. Skvělých 1870 bodů vybojovala Iveta Miculyčová, která tímto výkonem byla i absolutní vítězkou soutěže. Nakonec byly dívky odměněny stříbrnými medailemi a skončily těsně za družstvem ze ZŠ Týniště nad Orlicí. Družstvo chlapců získalo páté místo, v této kategorii se z našich nad 1000 bodů dostali pouze Vojta Kožúšek a Ondřej Solar.

img-0757.JPGimg-0766.JPGimg-1025.JPGimg-1174.JPG

Napsán: 13.06.2018 12:58 | Přečten: 214x | Počet fotografií: 4