Aktuality | ZŠ Kostelec nad Orlicí | www.zskostelec.cz
Aktuality
Malá kopaná - 6. a 7. třídy

Okresní kolo v malé kopané 6. a 7. třída

 

   29.5.2018 se v Rychnově nad Kněžnou uskutečnilo okresní kolo v malé kopané pro žáky 6. a 7. ročníků. Turnaje se zúčastňujeme pravidelně již mnoho let, je ale čím dál tím těžší najít žáky pro tyto kolektivní soutěže.

   Turnaje se zúčastnilo 8 škol, byly rozděleny do 2 skupin po 4 týmech. Naši kluci měli ve skupině ZŠ RK Masarykova, ZŠ Vamberk a ZŠ Voděrady. Do finálové skupiny postupovali 1. dva týmy z každé základní skupiny. Chlapci neočekávaně vyhráli nad ZŠ RK Masarykova 1:0, pak však nestačili na Vamberk a prohráli 1:3 a neskutečným způsobem prohráli i se ZŠ Voděrady 0:1, nakonec je však v boji o 5. místo porazili 2:0.

   V základní skupině kluci skončili díky horšímu skóre až 3. Aby hráli alespoň o 5. místo, museli porazit České Meziříčí z 2. skupiny. Vyhráli 2:1 a v boji o 5. místo nedali Voděradům paradoxně po prohře v základní skupině šanci a s přehledem vyhráli 2:0. To jim zajistilo celkové 5. místo v turnaji. Velká škoda prohry s Voděrady v základní skupině!!!

   Přesto všem patří velké poděkování za předvedený výkon, maximální snahu, obětavost, vzájemnou podporu a vzorné chování během celého turnaje.

   Školu reprezentovali: Daniel Šimon, Jan Žežule, Dominik Jireš, Iveta Miculyčová, Dominik Lingr, Adam Hlaváček, Jakub Havel, Ondřej Solar, Marek Novotný, Michal Hovorka.

 

 

                                                        Mgr. Čestmír Zatloukal

 Napsán: 08.06.2018 13:00 | Přečten: 519x
© 2021 Základní škola Gutha-Jarkovského - Kostelec nad Orlicí, Všechna práva vyhrazena
Mapa Webu, Prohlášení o přístupnosti

Powered by iSystems.cz