Vybíjená 1. stupeň

VYBÍJENÁ – KRAJSKÉ   FINÁLE   /DÍVKY  4. – 5. TŘÍD/

V pátek 25. 5. 2018 proběhlo v Kostelci nad Orlicí Krajské finále ve vybíjené 4. – 5. tříd ZŠ.

Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení: Janáčková E., Bolehovská T., Lingrová J., Bakešová V., Votroubková A., Sádovská M., Fialová M., Fialová E., Sršňová N., Hartmanová N., Baďurová V. a Kotíková E. Děvčata si vedla velmi dobře a obsadila krásné druhé místo. Protože první místo obsadila ZŠ Nová Paka, která je pořadatelem Republikového finále, mají děvčata možnost zúčastnit se „republiky“ za Královéhradecký kraj. A tak budeme 11. - 12. 6.2018 „bojovat“ pod hradem Pecka o co nejlepší umístění.

Zapsala: Jitka Kellnerová

p1000616.JPG