Den rodiny

1. květen je Dnem rodiny. Proto jsme pozvali své rodiče do školy, aby měli možnost být s námi na vyučování. Rodiče nás ale jen nesledovali. Spolu s námi se zapojili do hodiny prvouky. Nejprve jsme společně opakovali učivo o zvířatech, ve skupinkách nám pomáhali pomocí indicií určit, o čem bude nové učivo. Každý měl pak za úkol přečíst krátký text o pouštích a polárních krajích a zaznamenat si, co věděl, co se dozvěděl a co ho překvapilo. Společně jsme vše prodiskutovali. Na konec jsme se podívali na obrázky a video o pouštích. Bylo to prima.

Žáci 3. C

Napsán: 08.06.2018 12:43 | Přečten: 400x