Exkurze do Prahy

Exkurze do Prahy.

1. května se žáci 6. B a 6. C vydali na exkurzi do Prahy. Vyrazili jsme v 7 hodin ráno a v 10 hodin už jsme byli před Národním technickým muzeem, které jsme si s velkým zájmem prohlédli. Zaměřili jsme se na expozici času, zdravotních pomůcek i na stálou expozici. Ve 12 hodin jsme se přesunuli do ZOO Praha, na kterou jsme se moc těšili. Každý žák dostal pracovní list, který musel během prohlídky vyplnit. Stihli jsme se i občerstvit a seznámit se se zástupci zvířecí říše ze všech koutů světa. Přálo nám i pěkné počasí. V 15 hodin jsme se sešli u východu a vyrazili na cestu domů. Cestou jsme se stavili ještě na benzince a v 18 hodin jsme byli už v Kostelci. Všem dětem se pobyt v Praze líbil a rádi by se tam ještě někdy vrátili.

Mgr. Luboš Voborník

Napsán: 08.06.2018 12:00 | Přečten: 138x