Škola hledá talent

Škola hledá talent 2018

Na jedné ze schůzek školního parlamentu padl návrh, abychom zopakovali úspěšnou akci, která proběhla v roce 2015, kdy jsme poprvé začali hledat “talent školy“. Chlapci z devátých ročníků připravili plakát a soutěž jsme oficiálně vyhlásili.

A tak se 25. dubna před druhou hodinou začaly do integračního centra školy trousit skupinky dětí,

od prvňáčků po osmáky, které se rozhodly ukázat, co umí, a vystoupit ve druhém ročníku soutěže „Škola hledá talent“.

Na těch menších bylo vidět napětí, ti větší se vyloženě těšili!

Po slavnostním zahájení a společném fotografování vše vypuklo. Dvacet čtyři úžasných vystoupení. Nejprve se objevily gymnastické sestavy, následoval tanec, zpěv, hra na hudební nástroje, probíhalo malování, poznávání vlajek aj.

Děti si navzájem fandily, tleskaly a porota nevěděla, co s tím…  Všichni se tolik snažili, všichni byli tak výborní, každý by si zasloužil vyhrát!

Nakonec to dopadlo takto:

1. Plocková Denisa, 7. B ( gymnastika )
  2. Čejková Diana, 2. B ( hra na flétnu )
  3. Myšáková Simona, 7. B ( zpěv )

A protože rozhodování nebylo opravdu jednoduché a protože bylo tolik adeptů na ocenění, rozhodla se porota navíc udělit i „Zvláštní cenu poroty“. Získali ji:

- Haluška Martin, Louda David 2. B ( break dance )

- Adam Aitelhady, 1. C ( kresba )

- Martin Hubálková 5. C  ( hra na housle )

Děkujeme všem zúčastněným.  Opravdu každému, kdo přišel a předvedl, co umí.

Už teď se těšíme na další ročník a na nové talenty.

AS

.S.