Vybíjená 6. tříd

Okresní kolo ve vybíjené 6.tříd

28.3.2018 proběhlo v Kostelci nad Orlicí ( nafukovací hala ) okresní kolo ve vybíjené žáků z 6.tříd.Turnaje se zúčastnilo celkem 10 škol, 4 dívčí družstva a 7 chlapeckých.

U děvčat se hrálo systémem „ každý s každým“. Naše holky porazily všechny týmy velkým bodovým rozdílem – ZŠ Doudleby, Gymnázium Rychnov a ZŠ Voděrady a po zásluze a výborném výkonu si oprávněně „mohly stoupnout“ s radostí na stupně vítězů. Škoda jen, že v letošním roce se neuskuteční krajské kolo, kde by děvčata určitě měla šanci na dobré umístění.

U chlapců byla situace horší. Na poslední chvíli se z turnaje odhlásili 3 klíčoví hráči, takže kluci museli hrát v improvizované sestavě. U chlapců byl systém jiný, 2 skupiny – 1. po 4 týmech a 2. se 3 týmy. Kluci se bohužel dostali do skupiny se 4 družstvy. Aby postoupili do semifinále, museli se umístit do 2. místa. Porazili ZŠ Doudleby, pak ale prohráli se ZŠ Rychnov a o bod i se ZŠ Vamberk. To jim nakonec určilo 3. místo ve skupině a boj o 5. až 6. místo. Ten nakonec prohráli se ZŠ Častolovice, takže v konečném pořadí obsadili 6. pozici. I tak gratulace k předvedenému výkonu.

Všem, chlapcům i dívkám patří poděkování za předvedený výkon, obětavost, soudružnost při zápasech, chování během celého turnaje, holkám navíc za vynikající umístění.

Školu reprezentovali: chlapci – Dan Jeřábek, Nazariy Kokish, Dominik Lingr, Jakub Sejkora, Václav Sládek, Honza Žežule, Dan Zářecký, Jakub Fiedler, Dan Skalický, Šimon Ptáček, Matěj Žežule, Marek Novotný.

dívky – Katka Charvátová, Alena Kaczyńská, Pavlína Nikol Čonková, Eva Burešová, Eliška Bartošová, Adéla Máchová, Veronika Výchová, Míša Čepeová, Denisa Fuksová, Tereza Chalušová, Iveta Miculyčová.

Mgr.Čestmír Zatloukal

img-8086.JPGimg-8090.JPGimg-8095.JPGimg-8098.JPGimg-8106.JPGimg-8108.JPGimg-8120.JPGimg-8127.JPG

Napsán: 02.05.2018 13:22 | Přečten: 67x | Počet fotografií: 8