Žijeme olympiádou

ŽIJEME OLYMPIÁDOU

Začátkem nového roku vznikla na ZŠ Gutha-Jarkovského, Komenského pracoviště, Guth-Art skupina, která si dala za cíl rozvíjet žáky po stránce výtvarné, hudební, pracovní i literární.

Hned v únoru vyhlásila výtvarnou soutěž na téma  ŽIJEME  OLYMPIÁDOU, do které se „aktivně“ zapojili žáci 4. - 5. tříd.

Hodnotící porota měla velmi těžkou práci. Vybrat z 56 účastníků 3 nejlepší? Ale soutěž je soutěž! Mezi spoustou velmi zdařilých prací nakonec zvítězila Natálie Sršňová. Na druhém místě se umístila Tereza Šrámková a třetí příčku obsadila Karolína Kozlová. Je s podivem, že všechna tři děvčata navštěvují třídu 5.B. Odměnou jim byl diplom a malá drobnost.

Všem účastníkům se patří poděkovat za jejich práci, díky které se nám podařilo vyzdobit celé druhé poschodí po dobu konání XXIII. Zimních olympijských her.

Guth-Art

Napsán: 06.04.2018 10:37 | Přečten: 31x