Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy.

Zápis do 1. třídy se konal dne 2.2.2011 na pracovišti Komenského od 14.00 do 17.00 hodin. Celkem se dostavilo k zápisu 71 dětí, z toho pro 8 dětí zažádali rodiče OŠD. Náhradní zápis se konal dne 14.2.2011, celkem se dostavilo 5 dětí, ale u všech je v jednání také OŠD. Zápis probíhal celkem v pěti třídách, kde zapisovali všichni učitelé z prvního stupně. Dobu čekání zpestřovali budoucím prvňáčkům jejich starší kamarádi ze 2. stupně různými soutěžemi a hrami. Každé ze zapsaných dětí obdrželo drobné dárky a Pamětní list.

Před zápisem se uskutečnila návštěva budoucích prvňáčků v prvních třídách, kde se mohli zapojit do výuky a seznámit se hlavně s novým prostředím a dalším sbližovacím krokem bylo divadelní představení pohádky v IC, které si připravili žáci 7. ročníku a jmenovalo se Čertovská polepšovna. Děti se nejen pobavily, ale i poučily a společně si všichni nakonec zazpívali.

Napsán: 20.06.2011 08:12 | Přečten: 1833x