Zimní olympiáda

Zimní olympiáda ve 4.A a 4.B

Dne 9.2.2018 byly zahájeny zimní olympijské hry nejen v korejském Pchjongčchangu, ale i ve 4.A a 4.B. Společně jsme shlédli videa a prezentace týkající se dějiště zimních olympijských her, seznámili jsme se s jejich maskotem a druhy sportů, přečetli si slib sportovců, podívali jsme se do historie a zkusili jsme nahlédnout i do budoucnosti, kdo z našich sportovců uspěje.  Abychom i my okusili pravé sportovní nadšení, uspořádali jsme velké olympijské klání. Běhali jsme na lyžích a stříleli, hráli hokej, skákali na lyžích a snowboardu, sáňkovali  a na lyžích si zkusili i slalom. Že to nejde? Ale jde, mrkněte do naší školní fotogalerie. A kdo vyhrál? No přece všichni. Každý odešel s medailí a odměnou. Jak řekl zakladatel moderních olympijských her Pierre de Coubertin:  „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!“

Mgr. M. Šlajová, Mgr. N Kovandová + děti ze 4. tříd

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG