Čertovská škola

Čertovská škola ve 2. B

Učení trochu jinak

V každém pořádném pekle mají váhu. Pro tuto pekelnou váhu není důležité, jak je kdo těžký, ale jak kdo hřeší.

A proto i my, malí čertíci ze druhé třídy, jsme se na úvod našeho čertovského vyučování nad sebou zamysleli a sepsali na papír své špatné, ale i dobré vlastnosti. Naše Luciferka, rozumějte paní učitelka, nás moc chválila, jak se nám to povedlo a přála si, abychom to ukázali i doma našim rodičům.

V dalších hodinách jsme řadili jména čertů podle abecedy, luštili pekelné křížovky, řešili čertovské řetězce, vypočítali zapeklitou slovní úlohu a přečetli si příběh o čertu Mertlíkovi a čertici Mefistce.

Dopoledne nám uteklo jako voda, čertovskou školu jsme si moc užili, některým čertíkům se ani nechtělo domů.

Čertíci ze 2. B

img-8804.JPGimg-8808.JPGimg-8811.JPGimg-8813.JPGimg-8814.JPGimg-8816.JPGimg-8820.JPGimg-8822.JPGimg-8836.JPGimg-8819.JPG

Napsán: 18.12.2017 13:28 | Přečten: 339x | Počet fotografií: 10