Florbal - mladší žáci

Florbal – okresní finále ( 6. – 7. třída )

Po postupu z okrskového kola se naši kluci zúčastnili 30. 11. okresního finále, kam postoupilo 8 nejlepších družstev z těchto kol. Turnaj se odehrál opět v Rokytnici. Týmy byly rozděleny do 2 skupin po 4. My jsme měli ve skupině ZŠ Dobrušku Kupky, ZŠ Deštné a ZŠ Skuhrov .

První zápas kluci prohráli s Dobruškou 0:5. Dobruška byla jasným favoritem a tomuto sportu se věnují jako jedinému, a to ne na školní, ale na klubové úrovni. Druhý zápas s Deštným byl vyrovnaný, ale opět se potvrdilo pravidlo „ nedáš  - dostaneš“, takže žáci i přes převahu v zápase nakonec prohráli 0:2. V posledním zápase byli proti Skuhrovu jasně lepší, ale opět dokázali vstřelit jen jediný gól, zápas skončil 1:1: To jim bohužel celkově stačilo na 7. pozici v celkovém umístění. Přesto klukům patří poděkování za přístup k zápasům, bojovnost,                         nasazení, předvedenou hru a chování po celou dobu turnaje. Uvědomme si, že pokud nebudou v našem městě správně fungovat a vést se mládežnické sportovní oddíly, není zatím cesta k lepším výsledkům.

Turnaj nakonec vyhrála jednoznačně Dobruška, druzí byli žáci ze ZŠ Rychnov Javornická, 3. místo pak obsadila škola ZŠ Doudleby. My jsme v konečném pořadí byli na 7. pozici.

Školu reprezentovali: Standa Fajgl, Dominik Jireš, Vojta Kubíček, Ondra Šeda, Nazaryi Kokish, Ondra Baše, Filip Gruber, Šimon Ptáček, Míša Hovorka, Dominik Lingr, Ondra Solar, Pepa Sládek.

Mgr. Čestmír Zatloukal

Napsán: 06.12.2017 13:33 | Přečten: 312x