Aktuality | ZŠ Kostelec nad Orlicí | www.zskostelec.cz
Aktuality
Florbal - mladší žáci

Florbal – okresní finále ( 6. – 7. třída )

   Po postupu z okrskového kola se naši kluci zúčastnili 30. 11. okresního finále, kam postoupilo 8 nejlepších družstev z těchto kol. Turnaj se odehrál opět v Rokytnici. Týmy byly rozděleny do 2 skupin po 4. My jsme měli ve skupině ZŠ Dobrušku Kupky, ZŠ Deštné a ZŠ Skuhrov .

   První zápas kluci prohráli s Dobruškou 0:5. Dobruška byla jasným favoritem a tomuto sportu se věnují jako jedinému, a to ne na školní, ale na klubové úrovni. Druhý zápas s Deštným byl vyrovnaný, ale opět se potvrdilo pravidlo „ nedáš  - dostaneš“, takže žáci i přes převahu v zápase nakonec prohráli 0:2. V posledním zápase byli proti Skuhrovu jasně lepší, ale opět dokázali vstřelit jen jediný gól, zápas skončil 1:1: To jim bohužel celkově stačilo na 7. pozici v celkovém umístění. Přesto klukům patří poděkování za přístup k zápasům, bojovnost,                         nasazení, předvedenou hru a chování po celou dobu turnaje. Uvědomme si, že pokud nebudou v našem městě správně fungovat a vést se mládežnické sportovní oddíly, není zatím cesta k lepším výsledkům.

   Turnaj nakonec vyhrála jednoznačně Dobruška, druzí byli žáci ze ZŠ Rychnov Javornická, 3. místo pak obsadila škola ZŠ Doudleby. My jsme v konečném pořadí byli na 7. pozici.                                                                                                                   

   Školu reprezentovali: Standa Fajgl, Dominik Jireš, Vojta Kubíček, Ondra Šeda, Nazaryi Kokish, Ondra Baše, Filip Gruber, Šimon Ptáček, Míša Hovorka, Dominik Lingr, Ondra Solar, Pepa Sládek.

Mgr. Čestmír Zatloukal   Napsán: 06.12.2017 13:33 | Přečten: 625x
© 2021 Základní škola Gutha-Jarkovského - Kostelec nad Orlicí, Všechna práva vyhrazena
Mapa Webu, Prohlášení o přístupnosti

Powered by iSystems.cz