Florbal - starší žáci

Florbal – okresní finále ( 8. – 9. třída )

Po postupu z okrskového kola se naši kluci zúčastnili 21. 11. okresního finále, kam postoupilo 8 nejlepších družstev z těchto kol. Turnaj se odehrál opět v Rokytnici. Týmy byly rozděleny do 2 skupin po 4. My jsme měli ve skupině ZŠ Rychnov, ZŠ Voděrady a Dobrušku Pulického.

Všechny zápasy byly naprosto vyrovnané, jenže platí, že pokud mužstvo nevstřelí gól, nemůže pomýšlet na dobré umístění. Kluci prohráli první zápas s Dobruškou 0:1, potom následoval Rychnov. Snad nejlepší zápas, ale opět bez gólu – 0:0. Poslední zápas s Voděrady již kluci fyzicky nezvládli a prohráli 0:1. Skončili tedy až poslední ve skupině.

O 7. – 8. místo se již nehrálo, takže celkové umístění od 5.místa lze považovat jen za přibližné.

Celkově lze říci, že nám tentokrát chybělo trochu více nasazení, obětavosti a srdíčka. Přesto chlapci odehráli to, na co v současnosti mají a patří jim velké poděkování.

Turnaj nakonec vyhrála ZŠ Rokytnice, na 2. místě ZŠ Rychnov a 3. místo ZŠ Dobruška. My jsme se v konečném pořadí tedy podělili o 7. – 8. místo se ZŠ Solnice.

Školu reprezentovali: Matěj Kytlík, Adam Hofman, David Finger, Michal Hlaváček, Jiří Hejčl, Jarda Sádovský, Matěj Müller, Josef Macek, Tomáš Lakomý a Filip Hladký.

Mgr. Čestmír Zatloukal

Napsán: 06.12.2017 13:02 | Přečten: 54x