Jak bude fungovat naše třída?

SEMIRAMIS  - aneb Jak bude fungovat naše třída?

V pátek 10.11.2017 se žáci 6.A poprvé setkali s lektorkami ze SEMIRAMIS  se slečnami – Denčou a Katkou. Tříhodinový blok aktivit byl zaměřen na vzájemné představení se lektorek a třídy, na vzájemné poznávání  sebe sama i spolužáků.

Hlavní náplní této první schůzky bylo vytvoření a nastavení třídních pravidel – 6.A je shrnula do tří:

• POMÁHÁME SI
  • RESPEKT
  • JSME PŘÁTELÉ

Moc bych třídě přála, aby si tato slova vzala za své a řídila se jimi.

V nejbližší hodině Vv bude uskutečněna ještě jedna aktivita, kterou šesťáci“ nestihli – Dopis do budoucnosti. Tyto dopisy budou jejich adresátům předány až v 9. třídě.

Během všech aktivit děti prokazovaly poměrně velký zájem, byly velmi živé, spontánní.

Eva Voborníková

img-2989.JPGimg-3004.JPGimg-3005.JPGimg-3014.JPG