ŠD - Znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu

Při plnění celoročního projektu jsme čerpali převážně z knihy Encyklopedie pro děti. Dozvěděli jsme se zajímavosti o Měsíci a spoustu dalších informací spojené se souhvězdím a noční oblohou. Tentokrát si děti nakreslily souhvězdí Vah. Ačkoliv Váhy patří k nejstarším souhvězdím, nejsou o nich vyprávěny žádné báje a pověsti, což děti překvapilo. Zaujalo nás také to, že hlavním živlem je vzduch a vládnoucí planetou v tomto období je Venuše. Příště se těšíme na povídání o znamení Štíra.

Vychovatelka ŠD Skála

Eva Langrová

img-0972.JPGimg-0975.JPGimg-0977.JPGimg-0980.JPGimg-0981.JPGimg-1041.JPGimg-1042.JPG

Napsán: 08.11.2017 09:18 | Přečten: 229x | Počet fotografií: 7