Florbal - starší žáci

Florbal okrskové kolo (8. – 9.třída)

Ve středu 25.10. se v Rokytnici v Orlických horách uskutečnilo, jako každý rok, okrskové kolo ve florbalu. Stejné kolo probíhalo současně i v Dobrušce. Všech okrsků se zúčastnilo po 8 týmech a do okresního finále postupovali první 4 mužstva z každého turnaje. V současnosti bohužel nemáme kluky, kteří se aktivně věnují florbalu, přesto se dokázali svojí bojovností a obětavostí do okresního finále probojovat. Ve čtyřčlenné skupině obsadili 2.místo, a to už jim vlastněn zaručilo postup do okresního finále, které se hraje 21.11.2017. Kluci sice první zápas ve skupině prohráli s Rokytnicí 0:5, pak ale porazili Vamberk stejným poměrem a v posledním zápase remizovali s Dobrém 1:1. Právě jediný gól navíc a skóre jim přineslo postup. Uvidím, jak proběhne okresní finále, ale v současnosti lze i takový výsledek považovat za úspěch. Všem patří poděkování za předvedenou hru, obětavost, disciplínu a hlavně vzájemnou podporu.

Školu reprezentovali: Tomáš Lakomý, Adam Hofman, Michal Hlaváček, Matěj Kytlík, David Finger, Jirka Hejčl, Josef Macek, Dominik Mejtský, Ondra Bartoš, Matěj Müller, Filip Hladký.

Mgr.Čestmír Zatloukal

Napsán: 08.11.2017 09:08 | Přečten: 277x