Plavecká liga

OKRESNÍ PLAVECKÁ ŠKOLNÍ LIGA, Rychnov nad Kněžnou

Ve čtvrtek 12. 10. 2017 se vybraní žáci školy zúčastnili prvního kola Okresní plavecké školní ligy v Rychnově nad Kněžnou.

Jako každoročně, tak i letos, se konají celkem čtyři plavecká kola, ve kterých se ve dvou pokusech zúčastní vždy 4 členné štafety z každého ročníku.

Na přestávku mezi rozplavbami byla tentokrát připravena soutěž pětičlenných týmů v přetahování lana. Po nelehkých a vyrovnaných bojích naše skupina ve finále podlehla Základní škole Javornická, Rychnov nad Kněžnou a obsadila stříbrnou pozici.

Na čtvrtém místě, pro nás nejlepším v tomto kole, se umístila štafeta složená z žáků osmých tříd. Ostatní ročníky obhájily místa pátá.

Všem moc děkuji za účast a reprezentaci školy.

Napsán: 12.10.2017 14:53 | Přečten: 777x