ASPV - Atletický čtyřboj

Krajské kolo atletického čtyřboje ASPV

V sobotu 20. května se konalo krajské finále atletického čtyřboje v Jičíně. Po problémech s dopravou se díky ochotným rodičům dostali naši žáci na atletický stadion do Jičína. Naši školu zde reprezentovali Stanislav Fajgl, Tomáš Lakomý, Terezka Bolehovská; Iveta Miculyčová; Karolína Stárková, Nikola Šlapáková, Kateřina Adamovská a Eliška Šafránková. Ve všech kategoriích starších žáků i žákyň jsme měli své úspěšné závodníky.  Bronzovou medaili vybojovali Standa Fajgl, Tomáš Lakomý a Eliška Šafránková, zlatou získala Iveta Miculyčová, tito čtyři postoupili do republikového finále. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci.

Výsledky:

Mladší žákyně II:

1. Tereza Bolehovská

Starší žákyně I:

1. Iveta Miculyčová
  2. Karolína Stárková
  3. Nikola Šlapáková

Starší žákyně II:

1. Eliška Šafránková
  2. Kateřina Adamovská

Starší žáci I:

1. Stanislav Fajgl

Starší žáci II:

1. Tomáš Lakomý

Republikové finále atletického čtyřboje ASPV

V letošním roce se nejlepší závodníci z jednotlivých krajů sešli v sobotu 27. května v Třebíči

na celorepublikovém finále.  Za naši školu se na Moravu vypravili tři žáci, Tomáš Lakomý skončil na pěkném 16. místě, ještě úspěšnější byly Eliška Šafránková, která vybojovala 3. místo v kategorii starší žákyně II a Iveta Miculyčová, která získala 2. místo ve starších žákyních I. Děkujeme všem za reprezentaci naší školy.

ICH

pohar-trebic-vitezove-5.JPGpohar-trebic-vitezove-7.JPG