Dětská scéna

25.4. se konala v Hradci Králové Krajská přehlídka dětských recitátorů. Naši školu zde reprezentovala Eliška Ryšková ze třídy 4. C. Přesto, že se jí v silné konkurenci nepodařilo postoupit do přehlídky celostátní, jedno malé vítězství si odnáší- vítězství nad trémou, která se pokoušela dostat pod kůži snad všem recitátorům. Podala krásný výkon a celou přehlídku si užila. Bylo zajímavé a obohacující vidět také ostatní recitátory. Součástí přehlídky bylo také úvodní rozcvičování na jevišti s herci z divadla Jesličky. Po skončení přehlídky porota rozebrala s dětmi individuálně jejich výkony, což bylo velmi užitečné. Snad se získané zkušenosti budou hodit- třeba v příštím roce v recitační soutěži.

Lucie Ryšková

Napsán: 18.05.2017 14:55 | Přečten: 783x