POKOS

Co je POKOS?

POKOS – tedy: příprava obyvatelstva k obraně státu je akce, která se uskutečnila dne    28. 4. 2017 pro čtvrté a páté třídy naší školy. Celou akci se nabízelo nazvat: „Příprava obyvatelstva před nepřízní počasí“. Přestože jsme stanoviště museli z důvodu nepříznivého počasí připravit v budově školy          a omezit některé plánované aktivity, akce se zdařila. Děti se dozvěděly jak reagovat při nenadálých situacích, ve kterých se mohou ocitnout. Jak správně reagovat a na koho se obrátit? V tom dětem pomáhali a názorně demonstrovali příslušníci Městské policie, HZS z Kostelce a zdravotnice z RZS v Rychnově. O zajímavou a poutavou přednášku s ukázkami vojenských uniforem se postaral pan major Sejkora. Všem patří veliké poděkování za jejich obětavost a vstřícný přístup k celé akci.

Vyučující čtvrtých a pátých tříd

Napsán: 10.05.2017 14:20 | Přečten: 479x