Pernštejni

Umělecká Agentura Pernštejni sice není pro naše žáky díky skvěle odehraným představením v minulých letech žádnou novinkou, ale pokaždé je velkým překvapením. Tentokrát naši žáci zhlédli nádherné ztvárnění nejstarších českých pověstí. Hercům se skvěle podařilo dětem přiblížit dobu příchodu Čecha a Lecha, nezapomněli vykouzlit atmosféru z dob kněžny Libuše, připomněli osudy Horymíra a jeho věrného koně Šemíka. Díky kostýmům a mnoha rekvizitám, skvělému přednesu a vtipné komunikaci s obecenstvem celé představení uběhlo až příliš rychle a nám nezbývá než se těšit na další setkání.

za 1. stupeň Mgr. M. Šlajová

-stupen-13.JPG-stupen-14.JPG-stupen-17.JPG-stupen-18.JPG-stupen-21.JPG-stupen-22.JPG-stupen-24.JPG-stupen-41.JPG-stupen-43.JPG-stupen-49.JPG

Napsán: 06.04.2017 13:25 | Přečten: 547x | Počet fotografií: 10