Vitamínový den

VITAMÍNOVÝ DEN NA 1. STUPNI ZŠ

Ve středu 5. října proběhl na 1. stupni vitamínový den. Bylo to příjemné setkání s pracovníky firmy  MK Fruit ŠUMPERK, která nám dodává do tříd program Ovoce a zelenina do škol.

Žáci dostávají jablka, hrušky, hroznové víno, švestky, banány mrkev, hrášek… ale také ovocné šťávy a pitíčka. Nejinak tomu bylo při tomto setkání, kdy děti ochutnávaly ovoce a vyráběly si svoji „ovocnou špejli“. Samozřejmě, že si ji potom s chutí snědly. Poté následovala ochutnávka ovocných a zeleninových šťáv, koktejlů, která všechny osvěžila.

Program splnil očekávání, byl věcný a velmi dobře připravený. Při návratu do výuky byla na dětech vidět velká spokojenost. J

za 1. stupeň ZŠ

Hana Dosedlová

img-9008.JPGdsc-0003.JPGdsc-0013.JPGdsc-0021.JPGimg-8993.JPGimg-8994.JPGimg-9023.JPGimg-9031.JPG