Spaní ve školní družině

SPANÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Vždy ke konci školního roku se s dětmi ze ŠD na Skále rozhodneme přespat ve škole. I letos tomu nebylo jinak. S dětmi jsme se sešli v 18h a to kvůli konanému výletu se ZUŠ. I když se nad námi honily mraky a každou chvíli to vypadalo, že bude pršet, přesto jsme to zvládli bez jediné kapky. Děti si na zahradě zahrály vybíjenou, kopanou, pohrály si na písku a na závěr bylo opékání vuřtů. Všichni jsme si pochutnali, připravili pelíšky, vykonali osobní hygienu a pustili si na dobrou noc pohádku na interaktivní tabuli. Poté jsme všichni spokojeně usnuli. Ráno ke snídani jsme objednali pro děti čerstvé pečivo a dorazili jsme se bábovkami a buchtami od maminek. I přes velký počet dětí vše proběhlo v nečekané pohodě a ke spokojenosti všem.

Vychovatelky ŠD Skála

Eva Langrová a Mgr. Vendula Kuncová

img-8927.JPGimg-8926.JPGimg-8924.JPGimg-8923.JPGimg-8920.JPGimg-8918.JPGimg-8906.JPGimg-8892.JPGimg-8889.JPGimg-8885.JPG

Napsán: 27.07.2016 10:13 | Přečten: 805x | Počet fotografií: 10