Tongo

VÝLET ZA ODMĚNU DO TONGA OD KLUBU RODIČŮ

Blíží se konec školního roku a děti vědí, že pokud byly celý školní rok pilné nejenom v učení, ale i ve sběru papíru, víček nebo bylin, že je čeká také nějaká odměna ve formě výletu. I letos se mladší děti – 1., 2., 3. ročník vydaly do Tonga v Hradci Králové. Cesta autobusem nám utekla rychle a tak jsme si mohli začít „hrát“. V Tongu na děti čekaly různé prolézačky, skluzavky, nafukovací hrady, ale i trampolíny a všelijaká vozítka. Děti se průběžně občerstvovaly v místní restauraci a hlavně pití bylo potřeba. Úsměv na tvářích všech prozrazoval, že si to všichni užili, některé přemohla únava z náročného „sportování“ tak, že cestou zpátky usnuli. Všem 52 dětem se výlet líbil a my doufáme, že i další rok budou pilné jako včelky, aby s námi opět mohly vyrazit na výlet za odměnu.

Mgr. Vendula Kuncová a Zuzana Barvínková

Napsán: 27.07.2016 10:09 | Přečten: 788x