Aktuality | ZŠ Kostelec nad Orlicí | www.zskostelec.cz
Aktuality
Stezka v oblacích

Stezka v oblacích Aneb školní výlet 8.A

Na Den dětí jsme se s třídou vydali na náš letošní školní výlet. Předem jsme se domluvili, že zamíříme do krásné přírody a ne do měst.

 Cesta netrvala dlouho, a tak jsme byli na Dolní Moravě brzy. Naše první dobrodružství byl lanový park, velká houpačka a horolezecká stěna. To vše jsme si mohli zaplatit a vyzkoušet. Já jsem zvolila velkou houpačku a nelituji toho, protože to byl opravdu velký zážitek. Po nějakém čase jsme se vydali na další dobrodružství. Vyšli jsme část červené sjezdovky a potom se napojili na další cestu. Ani nám to nepřipadalo tak náročné, protože jsme si cestu velice užívali. Kolem nás byla totiž krásná příroda, čistý vzduch a vůně lesa. Smáli jsme se, povídali a než jsme se nadáli, byla před námi chata Slaměnka. Po chvilce odpočinku jsme došli k našemu cíli. Stezka v oblacích byla přímo před námi. Bylo to něco kouzelného. Tak krásná příroda, ticho a klid. Stoupali jsme a stoupali. Když jsme dorazili na vrchol, kochali jsme se tím přírodním zázrakem a užívali klid a chvíle s kamarády. Cestou dolů jsme měli možnost sjet tobogánem. Můžu říct, že to byla opravdu třešnička na dortu. Ze Slaměnky jsme šli opět dolů. Měli jsme stále dost energie, protože nás ještě čekala bobová dráha. Ta byla opravdu skvělá a krásně zakončila výlet. Před chatou Slon na nás už čekal autobus. Cestou domů jsme si povídali o našich zážitcích.

Letošní výlet byl pro mě opravdu jedinečný. Myslím, že jsme si ho všichni užili. Jednou na tento den budeme krásně vzpomínat.

Anna Skuhrovcová, 8.ANapsán: 06.06.2016 14:39 | Přečten: 1153x
© 2021 Základní škola Gutha-Jarkovského - Kostelec nad Orlicí, Všechna práva vyhrazena
Mapa Webu, Prohlášení o přístupnosti

Powered by iSystems.cz