Cyklistický den

„Hurá!“

„Konečně!“

„A je to tu!“

Mnoho takových a i dalších radostných pokřiků se ozývalo dnes 20. května  z obou čtvrtých tříd. Děti se konečně dočkaly vytouženého dne, kdy si budou moct vyzkoušet své cyklistické dovednosti na trase plné překážek. Úkol projet trať se zdál jednoduchý, ale málokomu se ho podařilo zvládnout bez chyb. Být opravdu dobrým cyklistou vyžaduje nejen mnoho znalostí, ale i dovedností, které žáci naší školy získávají během šestnáctihodinového kurzu dopravní výchovy, jehož součástí je i zmiňovaný cyklistický den, který si ještě několikrát s žáky zopakujeme.

Mgr. M. Šlajová, Mgr. N. Kovandová

007.JPG008.JPG011.JPG014.JPG015.JPG018.JPG020.JPG022.JPG023.JPG024.JPG