Vybíjená 4. a 5. třídy

OKRESNÍ   KOLO   VE   VYBÍJENÉ   4. – 5. TŘÍD

Dne 15. dubna 2016 proběhlo v Kostelci nad Orlicí okresní kolo ve vybíjené žáků 4. a 5. tříd základních škol.

Naši školu reprezentovalo družstvo chlapců a děvčat. Všichni bojovali ze všech sil a snažili se dosáhnout nejlepšího výsledku.

Družstvo děvčat ve složení Chaloupková P., Stárková K., Šlapáková N., Dvořáková E., Výchová V., Hammová L., Truschanová M., Obereiterová L., Fialová T., Fuksová K., Kaplanová K. a Baďurová T. dosáhly na nejvyšší místo /1.místo/ a postupují do krajského kola, které se uskuteční 20. května 2016. Držíme palce!

Družstvo chlapců ve složení Jireš D., Fajgl S., Lipenský J., Hovorka M., Hlaváček A., Bártek Matěj a bratr Marek, Kokish N., Zářecký D., Sládek J., Šeda O. a Kubíček V. získalo krásné druhé místo a stříbrný pohár. Kluky to velmi mrzelo, protože od „zlaté“ je dělil pouze jeden bod. Škoda, snad jim to vyjde příští rok.

Sluší se všem žákům poděkovat za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Jitka Kellnerová

009.JPG010.JPG011.JPG012.JPG014.JPG015.JPG017.JPG018.JPG021.JPG