Maškarní karneval

MAŠKARNÍ KARNEVAL

S dětmi ze školní družiny na Skále jsme se rozhodli uspořádat maškarní karneval. Naplánovali jsme si to na čtvrtek, kdy je nás ve družině největší počet. Děti si přinesly různé kostýmy a zúčastnili se i paní vychovatelky. Objevila se nějaká ta slzička, neboť někteří si zapomněli kostým přinést. Děti si sami rozhodly o vítězi, ale přesto všechny masky čekala sladká odměna. Po vyhlášení nejlepšího kostýmu nastal čas na maškarní bál. Všichni jsme si báječně zatančili i společně zazpívali.

Vychovatelky ŠD Skála

Eva Langrová a Mgr. Vendula Kuncová