Fotosoutěž

Výsledky fotosoutěže 2016

Během prvního pololetí vyhlásil školní parlament pro žáky II. stupně další fotosoutěž .

Témata byla dvě – Podzim a Pohyb.

Soutěžící posílali své snímky na školní adresu, aby byly všechny fotografie vytištěné na jedné barevné tiskárně a byla tak zajištěna stejná kvalita tisku. Bohužel byly některé zaslány v tak malém formátu, že snímek vytisknout nešel.

Soutěžní fotografie byly vystavené v integračním centru školy ve čtvrtek 11. února 2016. Kdo chtěl, mohl si je prohlédnout a dát svůj hlas snímku, který se mu nejvíce líbil.

Hlasování bylo ukončeno v poledne. Z hlasovací urny nakonec vypadlo 109 hlasovacích lístků. Všechny byly pozorně a pečlivě roztříděny.

A takhle dopadlo:

kategorie A) Podzim:

1. místo – Linda Zářecká 8.A
  2. místo – Jiří Krsek 6.A
  3. místo – Martin Urban 6.A

kategorie B) Pohyb:.

1. místo – Linda Zářecká 8.A
  2. místo – Martina Urban 6.A
  3. místo – Jiří Krsek 6.A

Všem vítězům blahopřejeme ( sladká odměna je nemine ), ostatním soutěžícím děkujeme a těšíme se na účast v další fotografické soutěži.

A.S.

zarecka-podzim.jpg-krsek-podzim.JPG--podzim.JPGfreny-3.jpg-pohyb.JPGkrsek--pohyb.JPG

Napsán: 26.02.2016 08:53 | Přečten: 798x | Počet fotografií: 6