Módní přehlídka

Módní přehlídka se uskutečnila 30.11. v tělocvičně naší školy. Zúčastnili se žáci 4.A a 4.B.

Žáci byli oblečeni různě, např. školní móda, společenské oblečení, karnevalové masky, sportovní a volnočasová móda. Mně se nejvíce líbila Sára Kondášová, která předváděla společenské oblečení. Na sobě měla černobílé šaty a k tomu černý svetr. Stylový byl i drdol, který si učesala. Moc pěkné bylo, když udělala otočku. Na konci módní přehlídky jsme si všichni zatancovali.

Módní přehlídka se nám moc líbila a doufám, že ještě něco tak zábavného vymyslíme.

Linda Hammová

071.JPG104.JPG106.JPG108.JPG111.JPG