Návštěva Obchodní akademie v Kostelci

Návštěva Obchodní akademie Kostelec nad Orlicí

Dne 26.11.2015 jsme my, deváté ročníky, navštívili Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí. Naše první zastávka byla ve školní tělocvičně, kde zazpívala a zahrála školní kapela Přejetá žába.

Po několika písničkách, které se nám všem moc líbily, nás Lukáš Krupka odvedl na přednášku pana Pavla Synka, který nás seznámil se školou, školními výlety, akcemi a také s vystupováním studentů na veletrzích.

Studenti mají své vlastní fiktivní firmy, o čemž byla druhá přednáška. Poté nám studenti Lukáš a Vojta ukázali, jak sestavují součástky na počítač, které se pak dají vytisknout a 3D tiskárně. Také nám představili studenty, jejichž zálibou je natáčení a stříhání videí ze školních akcí, jako je například lyžařský výcvik a cyklovýlet.

Na závěr následoval krátký informativní test, jehož cílem bylo zjistit naše postřehy z přednášek. Dále jsme se rozdělili na dvě skupiny a za pomoci Matěje a Lukáše jsme se podívali do různých koutů školy. Některé žáky velice zaujala posilovna, kterou studenti mohou využívat.

Exkurze se nám velice líbila a bylo to krásné zpříjemnění dne.

Tereza Šrámková, Michaela Kubíčková

9.B

img-9541.JPGimg-9544.JPGimg-9557.JPGimg-9558.JPGimg-9560.JPGimg-9561.JPGimg-9562.JPGimg-9567.JPG

Napsán: 07.12.2015 13:28 | Přečten: 667x | Počet fotografií: 8