Karneval ve školní družině

Projekt EUF 2009 – 16

Moderní výuka českého jazyka-prostředek plnohodnotného prožití volnočasových aktivit žadatelů o mezinárodní ochranu.

euf

K A R N E V A L

Poslední pátek v měsíci únoru byl ve školní družině ve znamení karnevalového reje. Přestrojeni v maskách jsme se přesunuli do Integračního centra do školy na náměstí. Pozvali jsme děti z uprchlického tábora. Byli jsme zvědavi, jak se zapojí do našich soutěží a tanečního veselí. Byli jsme mile překvapeni. Tančili a soutěžili s námi. Jeden větší chlapec bubnoval na bubínek v africkém rytmu. Rychle jsme se přidali a v kruhu tančili africké tance.

Čas rychle ubíhal a dětem se nechtělo končit. K celé karnevalové atmosféře přispěla i hudba a patřičná výzdoba – balónky, lampióny, girlandy, konfety,…..

Odpoledne se vydařilo a příští rok se budeme těšit „nashledanou“.

Karneval proběhl v rámci projektu, který byl podpořen MV ČR a je spolufinancován EUF.

Vychovatelky a děti ze školní družiny Erbenova

sd-karneval-10-001.jpgsd-karneval-10-002.jpgsd-karneval-10-003.jpgsd-karneval-10-004.jpgsd-karneval-10-005.jpgsd-karneval-10-006.jpgsd-karneval-10-007.jpgsd-karneval-10-008.jpgsd-karneval-10-009.jpg

Napsán: 15.06.2011 21:55 | Přečten: 1171x | Počet fotografií: 9