Páťáci se loučí

AKADEMIE 5. TŘÍD

Milí páťáci!

Uběhlo pět let… Pět let, které jste prožili s námi na 1. stupni. Jistě si ještě vzpomenete na 1. školní den v první třídě, na Vaši první paní učitelku. Naučili jste se nejenom číst, psát a počítat. Stali jste se samostatnými tvůrčími osobnostmi stojícími na prahu dospívání. Odcházíte na 2. stupeň naší školy. Věříme, že tam prožijete stejně krásné roky jako u nás. Doufáme, že základy, které jste získali u nás, jsou pevné a budete na nich dále stavět. Dnešní den byl pro nás nádherným překvapením. Zvládli jste si připravit bez naší pomoci závěrečné vystoupení s pohádkou, zpěvem, hrou na nástroje a recitací. Bylo to úžasné a dojemné. Prožili jste tu s námi pět krásných let. Jistě je to pět let plných zážitků a vzpomínek. Neztraťte je… !

za kolektiv vašich učitelek a učitelů

Mgr. Markéta Šlajová

001.JPG003.JPG006.JPG009.JPG010.JPG012.JPG014.JPG016.JPG018.JPG