Prvouka se zvířátka

Prvouka se zvířátky

Protože jsme končili velkou kapitolu o zvířatech, domluvili jsme se, že si každý bude smět přinést do školy svého mazlíčka. Každý chovatel popsal jeho stavbu těla, sdělil nám, jak o něj pečuje, jaké má mazlíček potřeby a taky, jak si s ním hraje. My ostatní jsme mu pak pokládali otázky, které nás o jeho kamarádovi napadaly a zajímaly. Ve třídě jsme měli pudlíka Waliho, britského whiskas kocoura Čaka a britského modrého kocoura Vendu, dále džungarské křečíky Graceho a Bonyho, pískomily Prince a Princeznu, Bárta a Lízu se 3 dětmi, králičici Minyi a také andulky Perličku a Honzíka. Moc se nám to líbilo, protože jsme si s nimi mohli pohrát. Musíme také ale poděkovat rodičům, kteří byli velice vstřícní a zvířátka si ze školy vyzvedli, abychom je příliš neunavili.

třída 3. C

img-6319.JPGimg-6325.JPGimg-6329.JPGimg-6330.JPGimg-6331.JPGimg-6334.JPGimg-6340.JPGimg-6343.JPGimg-6463.JPG

Napsán: 05.06.2015 11:58 | Přečten: 1397x | Počet fotografií: 9