Dáreček pro maminku

Druhou květnovou neděli 10. května slaví svůj svátek všechny mámy, mamky, maminy, které tradičně dostávají od dětí dárečky nebo kytičky. A protože každou maminku potěší, když si na ni v tento den její ratolest vzpomene malým dárkem nebo přáníčkem, rozhodly se i děti, ze školní družiny, vyrobit mamince něco pěkného. V Domě dětí zhotovily zápich ve tvaru srdíčka technikou drátkování a také hezkou svíčku se srdcem uprostřed. Práce se dětem moc líbila, vyráběly se zaujetím.Však přece maminkám dáváme dárky vždy s láskou, tak je dobré je vytvořit vlastníma rukama, i když někdy nejsou tak povedené. Ale jsem přesvědčena, že tyto dárečky se maminkám moc líbily.

Mgr. Jitka Šveidlerová – ŠD Erbenova

dru.JPGdruzina.JPGdsc-0184.jpgdsc-0186.jpgdsc-0187.jpgobraz0223.jpgobraz0224.jpgobraz0228.jpgobraz0230.jpgobraz0231.jpg

Napsán: 06.05.2015 13:09 | Přečten: 899x | Počet fotografií: 10