Soutěž „E.A.Poe´s Raven“ a „Rabe Ralph von Christian Morgenstern“

Soutěž v cizích jazycích

Soutěž „E.A.Poe´s Raven“ a „Rabe Ralph von Christian Morgenstern“

Jako každý rok, tak i letos jsme se v Pardubicích zúčastnili soutěže v cizích jazycích „E.A.Poe´s Raven“ a „Rabe Ralph von Christian Morgenstern“, kterou pořádá Evropský spolkový dům, Britské centrum, SPŠE Pardubice, Landesversammlung a Jukon.

Naši školu reprezentovali žáci 9. ročníku Jitka Čermáková, Kristýna Vašátková a Jiří Padrián v kategorii sólové recitace v anglickém jazyce a Markéta Stojanová v sólové recitaci v německém jazyce.

Soutěž se pro letošní velký počet soutěžících konala nejen v hudebním sále pardubické radnice, ale také v historické klubovně Evropského spolkového domu.

Jmenovaným žákům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Iva Krsková

001.jpg002.jpg003.jpg004.jpgdscf2074.JPGdscf2089.JPG