Lyžařský zájezd pro sedmáky

Lyžařský zájezd 7.A a 7.B

I v tomto školním roce se žáci 7. ročníku zúčastnili lyžařského výcviku, který se konal od neděle 4.1.do soboty 10. 1. 2015 ve Velké Úpě . Na hory odjelo 35 žáků. Byli jsme ubytováni ve velmi dobře vybaveném penzionu U Veselých. Výcvik probíhal na sjezdovkách v areálu Skiport Velká Úpa za mnohem lepších sněhových podmínek než v loňském roce. Deset žáků jezdilo na snowboardu a 25 na lyžích, z toho jsme měli 6 úplných začátečníků na lyžích a 8 začátečníků na snowboardu. Už ve čtvrtek všichni začátečníci dokázali vyjet na vleku a sjet sjezdovku v obloučcích. I letos jsme byli poznávat jiné sjezdovky v Peci pod Sněžkou a v areálu na Černé hoře v Jánských Lázních. Během výcviku jsme měli několik drobných úrazů, ale žádný na dětech nezanechal vážné zdravotní důsledky. Děti si to užívaly i na chalupě v době osobního volna nebo při programu, který si pro ostatní samy připravovaly. Jako každý rok měla největší úspěch páteční diskotéka. Všem se na horách moc líbilo a kdyby to šlo, jeli by za rok znovu.

Mgr. Luboš Voborník

img-2154.JPGimg-2295.JPGimg-2450.JPGp1050957.JPGp1070742.JPGp1070778.JPG